Hlavní strana >> Články >> Vraťme nápis Obchodce Slaný

Vraťme nápis Obchodce Slaný

Už bezmála 80 let chybí v průčelí budovy obchodní akademie ve Slaném nápis označující název školy. Skupina studentů z druhého ročníku se rozhodla vše změnit. V polovině dubna studenti zahájili projekt na obnovu nápisu na historické budově školy. Tento projekt má za cíl získat potřebnou finanční částku od dobrovolných dárců a sponzorů na navrácení nápisu zpět.

Představení kampaně

Celá kampaň byla zahájena a představena veřejnosti v sobotu 1. 6. 2024 na akci EDURUN, což byl běh a pochod studentů a absolventů školy a jejich rodinných příslušníků, který organizovalůi samotní studenti prvních ročníků. Aktuálně studenti pracují na marketingu celého projektu a hledají sponzorů a dobrovolných dárců. Celkové náklady včetně výroby, propagace, instalace a samotného odhalení jsou vyčísleny na zhruba 160 tis.

Podporujeme aktivní studenty

Naše škola je součástí celorepublikového projektu absolventské sítě ABSOLVENTI.cz, který školám pomáhá dlouhodobě navazovat a prohlubovat spolupráci škol s absolventy a propojovat dále absolventy všech škol se zaměstnavateli.

Ve spolupráci s Absolventy již naši studenti realizovali úspěšnou fundraisingovou kampaň na rekonstrukci školní zahrady,

Diskuze

(posledních 5 příspěvků)
Toto je diskuze ke článku:
Vraťme nápis Obchodce Slaný
Zaslal Mgr. Martin Štorek 08.07.2024 07:53
Počet příspěvků v diskuzi: 1, poslední příspěvek byl zaslán 08.07.2024 07:53, vstoupit do diskuze můžete zde.

Anketa

Podpoříte studentský projekt?
Určitě ano (0 hlasů)
Spíš ano (1 hlasů)
Spíš ne (0 hlasů)
Určitě ne (2 hlasů)
Autor: Mgr. Martin Štorek
Vloženo: 07.07.2024
Stavební Chemie Slaný a.s.
Bateria Slaný CZ, s.r.o.