Hlavní strana >> Inzerce >> Práce: Poptávka

Hledám brigádu

Vloženo: 12.02.2021

Hledám brigádu,
Praxe ve strojírenství,programování ,seřizování,obsluha,údržba strojů a zařízení,znalost výkresů,řešení nových projektů,jednání s odběrateli a subdodavately,obchodní činnost,znalost PC,vedení výroby,čistý TR,spolehlivý atd.,řp-B,průkaz řidiče taxislužby,základní AJ,průkaz obsluhy mot.vozíků tř. I,zdravotní průkaz,praxe ve skladu,praxe autodoprava,rozvoz jídel, živnostenský list.
Praxe v ISO 9001:2015, 14001. Osvědčení - obsluha tlakových nádob,komunikace a vedení týmu.

Kontakt:
p.a.j.a.pavel@seznam.cz
Slaný
Mobil - 721 476 721

Sháním

Vloženo: 19.01.2021

Dobrý  den, sháním práci se stálou ranní.  Od 8:00-15:30. Předem děkuji za odpověď. Jiravová

Kontakt:
jiravova.anna@seznam.cz
Ana91
732120811
Anna

Svářeč CO2 (MAG)

Vloženo: 14.01.2021

Společnost MechaTec s.r.o. se sídlem ve Slaném přijme vhodného kandidáta na pozici Svářeč CO2 (MAG) pro sváření konstrukčních prvků z tenkých plechů o tloušťce 1 až 3 mm.

Požadavky: praxe ve svařování tenkých plechů metodou MAG/MIG min. 1 rok, spolehlivost a odpovědnost, vysoká míra preciznosti a kvality odvedené práce, schopnost číst technické výkresy, samostatnost. Kandidát musí ovládat nejen svařování, ale i následné pohledové broušení ploch a tmelení. Nástup pokud možno ihned, práce ve dvousměnném osmihodinovém provozu + možnost přesčasové práce.

Nabízíme zázemí rychle se rozvíjející ryze české výrobní společnosti, práci na zajímavých výrobcích a odpovídající zajímavé platové ohodnocení. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonech 313 035 312 nebo 603 187 720 nebo na e-mailu: info@mechatec.cz .

Kontakt:
adam@mechatec.cz
MechaTec

Manipulant / Pomocný pracovník

Společnost MechaTec s.r.o. se sídlem ve Slaném přijme vhodného kandidáta na pozici Manipulant / Pomocný pracovník.

Požadavky: Základní vzdělání či vyučen, praxe v logistice či skladování výhodou, spolehlivost, odpovědnost a fyzická zdatnost.

Náplň práce: Zajištění manipulace s materiálem ve výrobě, pomocné práce ve výrobě - pomoc s manipulací na lakovně a montážích, balení finálních výrobků.

Nástup pokud možno ihned, práce v jednosměnném osmihodinovém provozu. Nabízíme zázemí rychle se rozvíjející ryze české výrobní společnosti, práci na zajímavých výrobcích a odpovídající velmi dobré platové ohodnocení.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonech 313 035 312 nebo 603 187 720 nebo na e-mailu info@mechatec.cz.

Kontakt:
MechaTec