Hlavní strana >> Články >> Skončil 6. školní rok v Keiko-ryu Shotokan, největším karate klubu Kladenského okresu

Po deseti měsících tvrdého trénování a soutěží skončil 21. 6. 2009 šestý školní rok v nejúspěšnější škole karate Kladenského okresu, v SK Keiko-ryu Shotokan.

Letošní ohlédnutí za uplynulou sezónou je plné vzpomínek na menší i významnější závody, díky kterým se klub zase o něco více zviditelnil ve světě karate a získal si pro sebe větší prostor na výsluní tohoto bojového sportu. Školní rok byl odstartován na pražském turnaji Kesl Cup, kde se Keiko-ryu stalo nejúspěšnějším týmem Středočeského kraje. Následoval velký mezinárodní turnaj North Bohemia Cup v Ústí nad Labem, kde se v konkurenci 404 závodníků prosadila Andrea Hovorková a přivezla velmi cennou stříbrnou medaili. Pokračovat můžeme Mistrovstvím ČR v karate, kde získalo Keiko-ryu bronzovou medaili v kata, což byl opět největší úspěch v kata za Středočeský kraj. Nezapomenutelný byl také výkon na Vánoční ceně Mladé Boleslavi, Mistrovství ČR FSKA, kde byl klub oceněn jako 2. nejlepší a Andrea Hovorková si odvezla titul Největší talent turnaje